Recenzie Simply You

Pridané: 9. decembra 2014

Moje obľúbené kvapky, kvapkám si ich každé ráno keď vstanem a na obed a oči už absolútne nemávam suché. Navše kvapky sú lacné a sú vhodné aj pre šošovkárov, teda pre mňa. Bola som z nich milo prekvapená.

Pridané: 8. decembra 2014

• super

Zatiaľ najlepšia hliva akú som užívala. Ak máte problémy s obranyschopnosťou organizmu a slabú imunitu, určite vyskúšajte!

• kvapky
  • vitamíny

Určite odporúčam toto balenie, obsahuje aj kvapky, ktoré ja používam pri práci s PC na suché oči. Som spokojná aj s vitamínmi aj s kvapkami a veľmi.

Dr. Weiss Stopbacil sirup 150 ml

Dr. Weiss Stopbacil sirup 150 ml

Pridané: 1. decembra 2014

(naposledy upravené 1. decembra 2014)

Na produkt som už zvyknutá, vždy užívam popri chorobe alebo keď je chrípkové obdobie. Chutí mi, nie je drahý a pomáha.

Pridané: 27. novembra 2014

(naposledy upravené 27. novembra 2014)

Túto hlivu mi odporúčili v lekárni, pre dobré skúsenosti, ktoré s ňou majú. Užívala so ju 4 mesiace prvýkrát a musím uznať, že naozaj sa mi za ten čas posilnila imunita, cítila som sa lepšie a za celý čas som nebola ani raz chorá. Nie som taká náchylná na choroby ako predtým. Preto hodnotím 100%.

Pridané: 20. novembra 2014

Sirupy moc rada nemám, ale tento mi výnimočne zachutil. Je dobrý na doliečenie, prevenciu, alebo aj popri chorobe. Obsahuje bylinné extrakty tak posilňuje imunitu. Je pritom lacný, tak sa ho oplatí dokúpiť.

Simply You Hot Drink nachlazení a rýma 180 g

Simply You Hot Drink nachlazení a rýma 180 g

Overený zákazník MojaLekáreň.sk Overený zákazník

Pridané: 12. novembra 2014

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

• výborne chutí
  • rýchlo zaberá

na produkt som už zvyknutá, chutí, pomáha a môžem len odporúčať. Cena sa možno javí ako vyššia, no vyjde z toho dosť dávok na preliečenie a určite je to lepšie ako brať hneď antibiotiká a brať si PNku ;)

5PreveMax Imunit nukleotidy+betaglukan 60 tabliet

5PreveMax Imunit nukleotidy+betaglukan 60 tabliet

Overený zákazník Pilulka24.sk Overený zákazník

Pridané: 8. novembra 2014

(naposledy upravené 8. novembra 2014)

Zakúpený v Pilulka24.sk

• excelentný produkt!

odporúčam pri oslabenej imunite a počas "chrípkového" obdobia, za odskúšanie určite stojí :)

• kvalitná hliva, ktorá výrazne podporuje imunitný systém a má dobrú cenu

Zatiaľ som veľmi spokojná. Určite ju odporúčim aj svojim známym.

Overený zákazník MojaLekáreň.sk Overený zákazník

Pridané: 21. októbra 2014

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

zdala sa mi byť táto 3-kombinácia dobrá

Pridané: 8. októbra 2014

• dobrá chuť

Príjemne sladučký sirup, ktorý si kúpim vždy v chrípkovom období, alebo keď nachladnem a popíjam ho ráno a večer. A potom ešte aspoň týždeň aspoň raz do dňa. Je dobrý na doliečenie a posilnenie organizmu, keď je človek chorý. Cena je úplne prijateľná a chuť taká medová, keďže mám med rada tak mi veľmi chutí.

Pridané: 30. septembra 2014

• pomáha pri tráviacich problémoch
  • obsahuje aj výťažky zo zelného čaju a kurkumy
  • detoxikuje organizmus

Som s ňou maximálne spokojná. Podľa mňa najlepšia chlorella momentálne na trhu. Treba vyskúšať :)

• vitamíny aj kvapky
  • zvlčenia oka
  • výživa očí

super balenie, výživa pre očí zvonku aj zvnútra, som s týmto balením a výrobkom maximálne spokojná, teda moje oči sú spokojné :)

Pridané: 12. septembra 2014

• umelé slzy
  • okamžite zvhlčujú

Používam tieto kvapky asi pol roka a za ten čas som neprišla na žiadne ich mínus, úplne mi vyhovuju z každého hľadiska.

Pridané: 12. septembra 2014

• dobré skúsenosti známych
  • dobré balenie
  • asi nič

Túto chlorellu mi kúpil priateľ, pretože už dlhšie som ju mala v pláne kúpiť a nikdy som sa nerozhúpala. Známy majú s ňou dobré skúsenosti tak ma nahovárali nech ju vyskúšam aj ja. Zozačiatku mi trochu vadila tá pachuť, ale rýchlo som si zvykla. Vyhovuje mi to "žuvačkové balenie", nemám rada to klasické balenie, kde sa tie tablety vylupujú. Toto je praktickejšie aj keď chcete užívať niekde v autobuse alebo na cestách. Jej účinky na mňa sú pozitívne, predovšetkým nemám problém s hnačkami, ani s nepravidelnou stolicou takisto ma po nej nenadúva. Známy mi ju práve pre toto aj odporúčali. Takisto detoxikuje organizmus, prvé dni mi bolo tak všelijak, ale to je vraj normálne potom sa mi to už upravilo a zlepšilo a teraz sa cítim omnoho lepšie.

Tree3CHLORELLA tabliet 180 ks

Tree3CHLORELLA tabliet 180 ks

Pridané: 8. septembra 2014

• stačia 2 tablety denne
  • zlepšuje trávenie
  • cítim sa lepšie

Jeden z najväčších plusov tejto chlorelly je, že stačí užiť iba 2 tablety denne. Predtým čo som mala chlorellu tak jej trebalo užiť 10 aj viac tabliet čo bola fakt niekedy otrava. Pri tejto sa mi citeľne zlepšilo trávenie, nenadúva ma tak a rýchlo mi telo trávi potravu čo je veľké plus. Tým pádom sa cítim o dosť lepšie. Odporúčam.

Pridané: 27. augusta 2014

• zbavuje telo toxínov
  • zlepšuje prácu čriev a celkovo metabolizmu

Chlorella je výborná na detox a túto som si obľúbila vďaka cene a tomu, že obsahuje aj zelený čaj aj kurkumu. Zelený čaj pijem tak či tak, ale s kurkumou som sa predtým nestretla takže u mňa veľké plus. To, že zlepšuje metabolizmus a prácu čriev som čítala predtým aj na internete a teraz som si to overila sama na sebe.

Pridané: 27. augusta 2014

• zvlhčujú oči
  • dlhšie účinkuju

Cenovo nenáročné kvapky do očí, ktoré uľavujú suchým očiam. Žiadne mínus na nich nevidím. Odporúčam.

Pridané: 26. augusta 2014

• zlepšuje trávenie
  • dodáva energiu

Prvá chlorella, ktorú užívam a som s ňou zatiaľ veľmi spokojná. Na internete som o nej veľa čítala a postupom času na sebe vidím, že všetky tie zmeny a zlepšenia o ktorých som čítala sa postupne dejú aj mne, od zlepšenia trávenia až po prísun energie, dokonca aj chudnem pri nej. Takže ju plánujem užívať ešte aspoň 3-4 mesiace a potom uvidím.

Pridané: 25. augusta 2014

• dodáva energiu
  • absolútne nič

Supeeeeer, naozaj dobrá vecička na detox. Užívam ju dva mesiace a hneď sa cítim lepšie. Mám viac energie a dokonca som aj schudla 4 kilá. Musím ešte poďakovať lekárničke čo mi ju odporúčila :)

Zobrazujem 381 - 400 zo 412 recenzií 1...17 18 19 [ 20 ] 21